Gizlilik ve Güvenlik

GİZLİLİK İLKELERİ VE POLİTİKASI

Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kurallarının amacı www.fitback.com.tr sayfasından yaptığınız alışverişlerde, bu hizmeti alırken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemektir.

Gizlilik ilkeleri ve güvenlik politikası kapsamı:

Bu gizlilik ve güvenlik politikası www.fitback.com.tr ile başlayan tüm sitelerde geçerlidir.

NUHİL GIDA A.Ş., tüm müşterilere ait bilgileri (fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmayacağını taahhüt eder.

www.fitback.com.tr’ den satın aldığınız ürünlerin doğru adrese ulaşması için üyelik işlemleri ve/veya ürün siparişi sırasında girdiğiniz teslim adresinin doğruluğundan müşteri sorumludur.

www.fitback.com.tr hangi kişisel bilgilerinizi saklar?

Müşteriler sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilgiyi sisteme kaydetmek zorunda değildir. Ancak, www.fitback.com.tr hizmetlerinden yararlanacaksanız üye olmanız veya bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.

www.fitback.com.tr kullanıcıların kişisel bilgilerini şu nedenlerle saklar: Belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik ve reklam sağlamak, dilediğiniz ürünlerden ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.

Kişisel bilgilerin güvenliği:

www.fitback.com.tr, vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda mağaza, ürünü teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi bilmek zorundadır. Bu iki bilgi sistem tarafından firmaya verilir. Kart bilgileriniz sadece ilgili bankaya onay için gider.

Kişisel bilgilerin saklandığı ortamın güvenliği:

İnternet'te güvenlik temelde iki başlık altında incelenebilir:

Birincisi, bu hizmeti vermekte kullandığımız donanımın, yazılımın ve network altyapısının güvenliği. Bu amaçla, güvenilirliği pek çok ortamda test edilmiş network ürünleri kullanmaktayız.

İkincisi ise, müşterilerimiz servisimizden yararlanırken oluşan veri trafiğinin güvenliği. Veri trafiğinin güvenliği dört temel bileşenden oluşur:

  1. Authentication : Tanıma
  2. Authorization : Yetki Kontrolü : Üye olup olmadığı.
  3. Non-Repudiation : Sorumluluk
  4. Data Protection : Bilginin bütünlüğü ve gizliliği

Bu dört bileşenden ilk ikisi sadece yetkisi olan üyelerimizin alışveriş yapabilmelerini sağlamak için önemlidir.

Diğer Sitelere Link:

www.fitback.com.tr sayfasından diğer internet adreslerine linkler verilebilir. www.fitback.com.tr link verdiği sitelerin kendi bilgi kullanımı, etik ilkeleri ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir.

Kullanıcı İstekleri/Geri Bildirimleri:

www.fitback.com.tr, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz. Herhangi bir zamanda aldığınız hizmet ya da ürünle ilgili, www.fitback.com.tr alışveriş sayfasıyla ilgili bildirim, tavsiye ve önerilerinizi info@fitback.com.tr adresine e-posta yoluyla gönderebilirsiniz.

İçerik Kullanımı:

www.fitback.com.tr' da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz, www.fitback.com.tr' un izni olmadan internet sitelerine link verilemez.

SİPARİŞ DESTEK HATTI

0850 888 0 348

Bağlantı kurmak için numaraya tıklayabilirsiniz.
SİPARİŞ DESTEK HATTI
WHATSAPP DESTEK HATTI

0541 348 0 348

Bağlantı kurmak için numaraya tıklayabilirsiniz.
WHATSAPP DESTEK HATTI
WHATSAPP DİYETİSYEN HATTI

0542 348 0 348

Bağlantı kurmak için numaraya tıklayabilirsiniz.
WHATSAPP DİYETİSYEN HATTI
Biz Sizi Arayalım
Biz Sizi Arayalım