Gizlilik Sözleşmesi

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Bu sayfayı, www.fitback.com.tr web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız. üyelik aşamasında ve daha sonrasında bazı kişisel bilgileriniz talep edilebilir. Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup; kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz/ banka bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde NUHİL GIDA A.Ş. veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde, ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.fitback.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

1.Taraflar

İşbu sözleşme, İkitelli Osb. Marmara Sanayi Sitesi I Blok No:11, NUHİL GIDA A.Ş. Küçükçekmece / İSTANBUL adresinde mukim NUHİL GIDA A.Ş. ile (Bundan böyle "NUHİL GIDA A.Ş." olarak anılacaktır), www.fitback.com.tr isimli internet sitesi içeriğine ulaşan ve sitede sağlanan hizmetlerden yararlanmak isteyen internet kullanıcısı ( Bundan böyle "Üye" olarak anılacaktır.)arasında düzenlenmiştir.

2. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

2.1.Üye, kendisine ait gizli bilgilerin sipariş almak, ürün ve hizmet sunmak, ödemeleri gerçekleştirmek, siparişleri ulaştırmak ve siparişler ile ilgili bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla üye ile irtibata geçmek, bilgileri güncellemek, üyeliği yönetmek ve sürdürmek, ürün/ hizmet önermek, 3.kişilerin teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevleri yerine getirmelerini sağlamak gibi amaçlarla kullanılacağı hususunda bilgilendirildiğini kabul ve beyan eder.

2.2.Üyelerin, internet sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgiler, "NUHİL GIDA A.Ş." tarafından belirlenen/ belirlenecek amaç ve kapsam dışında kullanılmayacak; üçüncü; şahıslarla paylaşılmayacaktır. NUHİL GIDA A.Ş. , kişisel bilgileri kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecektir.

2.3. Üyenin belirlediği kullanıcı ad ve şifresini kullanma hakkı, sisteme girdiği tüm bilgiler ile bu bilgileri değiştirme hakkı bizzat kendisine aittir. ÜYE, kullanıcı adı ve şifresinin gizliliğini korumaktan, sisteme girdiği tüm bilgilerine erişimi kısıtlamaktan sorumludur. Üye' nin kusuru olmaksızın 3. kişilerin bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. ÜYE, hesabı ve/ veya şifresi altında gerçekleşen tüm etkinliklerin sorumluluğunun kendisine ait olduğunu, burada gerçekleştirilen iş ve işlemleri kendisinin gerçekleştirmediği yolunda herhangi bir def'i ve/veya itiraz ileri süremeyeceğini ve/veya bu def'i veya itiraza dayanarak yükümlülüklerini yerine getirmekten kaçınmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu sebeple doğabilecek tüm sorumluluk Üye' ye aittir.

2.4. NUHİL GIDA A.Ş. gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Üye, NUHİL GIDA A.Ş.' nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini aldığını, bu kapsamda gizli bilgilerini koruması konusunda kendi sorumluluğunun bulunduğunu, kendi kusuru ve/ veya 3. Kişilerin kusuru nedeniyle gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, NUHİL GIDA A.Ş.' nin sorumluluğu olmayacağını kabul ve beyan eder.

2.5.NUHİL GIDA A.Ş., kullanıcılara ve kullanıcıların sitenin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, üyeler dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

2.6.Gizli bilgiler, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olunan durumlarda açıklanabilecektir. Bu siteden toplanan bilgiler şirketin satılması, birleşmesi veya yeniden yapılandırılması gibi durumlardan kaynaklanan şirket yapısındaki değişikliklerde üçüncü şahıs ya da kuruluşlara satılabilir veya devredilebilir.

2.7.Kredi Kartı bilgileri kesinlikle saklanmaz, Kredi Kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir.

2.8.Üye, gizlilik politikasında yer alan koşulların Sitede yayınlanmak suretiyle NUHİL GIDA A.Ş. tarafından her zaman değiştirilebileceğini kabul ve beyan eder.

2.9. Nihai güvenliğin sağlanması için Üye' nin, kendi virus koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir. Bu bağlamda Üye işbu web sitesine girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.

2.10. Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan NUHİL GIDA A.Ş. sorumlu değildir.

2.11. Herhangi bir zamanda www.fitback.com.tr' dan gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan "Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız." linkine tıklayarak, ya da site üzerinden "Hesabım" bölümde "Üyelik Bilgileri" alanında "Üyelikten çıkmak istiyorum" linkine tıklayarak e-posta gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

2.12. Üye, isteğine bağlı olarak sistemdeki kaydını iptal ile üyelikten ayrılma linkini kullanarak üyelikten çıkabilir. NUHİL GIDA A.Ş. , kişisel verilerinizi gözden geçirmek ve her tür yanlışlığı düzeltmek, değiştirmek veya silmek için iletilen makul taleplere cevap verecektir. Bilgilerinizi güncel tutmak için bu sayfayı düzenli olarak kontrol ediniz. Tüm sorularınız ve müşteri destek için gerekli bilgiler şöyledir:


Şirket Unvanı: NUHİL GIDA A.Ş.

Adresi: İkitelli Osb. Marmara Sanayi Sitesi I Blok No:11, NUHİL GIDA A.Ş. Küçükçekmece / İSTANBUL

E-posta Adresi: info@fitback.com.tr

Web Sitesi Adresi: www.fitback.com.tr

SİPARİŞ DESTEK HATTI

0850 888 0 348

Bağlantı kurmak için numaraya tıklayabilirsiniz.
SİPARİŞ DESTEK HATTI
WHATSAPP DESTEK HATTI

0541 348 0 348

Bağlantı kurmak için numaraya tıklayabilirsiniz.
WHATSAPP DESTEK HATTI
WHATSAPP DİYETİSYEN HATTI

0542 348 0 348

Bağlantı kurmak için numaraya tıklayabilirsiniz.
WHATSAPP DİYETİSYEN HATTI
Biz Sizi Arayalım
Biz Sizi Arayalım